Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

9
Odsłon artykułów:
133455

Debiutanci zwyciężają ligę !!!

Po niezwykle zaciętych rywalizacjach, które kończyły się w tie-break'ach trzecie miejsce zdobyła drużyna "Skomendy" pokonując "Drużynę A".

Pierwsze dwa sety wygrali "Skomendy" (do 22 i 20), następne dwa natomiast "Drużyna A" (do 23 i 20), decydować miał więc 5 set. W tym momencie drużyna Skomendy przypomniała sobie jak grała w dwóch pierwszych setach i z trudem ale jednak wygrała tie-break'a 15:12.

Skomendy - Drużyna A   3:2 (25:22, 25:20, 23:25, 20:25, 15:12)

Jeśli w tym meczu były takie emocje to co miało być w finale?

Godzina 20:00, dwie najlepsze drużyny rozgrywek MLS 2015 (Komańcza i "Złodzieje Oklasków") już na parkiecie w oczekiwaniu na pierwszy gwizdek.

I... tego się można było spodziewać już od pierwszego seta, twarda walka, niesamowite obrony, mało błędów z obydwu stron siatki i pierwszy set dla Komańczy (25:18). W drugim secie obudzili się "Złodzieje" i wygrywając 26:24 doprowadzili do remisu w setach.

Kolejny set i równie dużo emocji co w dwóch poprzednich. 25:21 dla Komańczy.

Brakowało teraz żeby Złodzieje wygrali 4 seta i mielibyśmy finały marzeń :)

I tak się też stało, wygrana 25:20 i o zwycięstwie w całej lidze miał zadecydować tie-break. Czy coś bardziej dramatycznego można było wymyślić?

5 set decydujący a sił coraz mniej, nerwów za to nie brakowało. Na przerwie i podczas zmiany stron 8:7 dla Złodziejów i nagle... kilka punktów z rzędu i Komańcza prowadzi 11:9. Jak to możliwe? Może młodość? Gorące głowy? Chęć jak najszybszego zakończenia meczu? Albo myśl, że już jest puchar w rękach? Niestety dla Złodziejów ale tak to jest w sporcie, że gra się do końca. Było tak blisko i zaledwie kilka punktów do końca... Może w przyszłym sezonie.

15:11 dla Komańczy, debiutanci zwycięzcami MLS 2015 !!!

Komańcza - Złodzieje Oklasków 3:2 (25:18, 24:26, 25:21, 20:25, 15:11)

Zwycięzcy finału drużyna z Komańczy grała cały czas z wielkim spokojem i tak naprawdę równo przez cały sezon. Należy jednak zaznaczyć, że obydwie drużyny grające w finale były zdecydowanie najlepsze w tegorocznych rozgrywkach i o końcowym zwycięstwie zadecydowały najmniejsze szczegóły. Wynik mógł być również w drugą stronę ale ktoś musiał wygrać, ktoś musiał przegrać, tak to już jest.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim drużynom za udział w rozgrywkach !!!

IMG_0083IMG_0084IMG_0085

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.